אודות מיכל עדי

סיפורו של המותג מיכל עדי החל עוד בצעירותי, מתוך הכמיהה שלי לסייע לאנשים לצד הנטייה לטיפוח.

 

כאשר בגרתי, למדתי נטורופתיה. הלימודים כללו קוסמטיקה טבעית, תזונה, צמחי מרפא, ארומתרפיה, עיסוי רפואי ורפלקסולוגיה. בהמשך אף למדתי סוגים שונים של טיפולים אנרגטיים, דיקור סיני ודיקור קוריאני. עוד בהיותי בשלבים המוקדמים של לימודי צמחי המרפא נשאבתי לתוך החומר והתחלתי ליישם ולהכין מרקחות בבית, ולשלב את הידע מעולם הצמחים עם השמנים יחד.

די מהר הבנתי שאורח חיים בריא אינו יכול לכלול רק תזונה בריאה ופעילות גופנית, אלא חלק חשוב ומרכזי ממנו הוא התכשירים שאנו משתמשים באופן יומיומי. למעשה, מה שמתבקש מכך הוא להפסיק להשתמש בתכשירים תעשייתיים ולעבור לקוסמטיקה טבעית.

וכך נוצר הפלא...

20191126_144433-02 (1).jpeg

 

כבר מההתחלה יצאו מוצרים מהרכבים משובחים שהוכיחו את השפעתם על העור. הנהנות הראשונות היו המטופלות שלי. כך, השתמשתי במוצרים שרקחתי ובמקביל טיפלתי בעזרתם, ואיחדתי את כל העולמות במוצרים אלה. עם הזמן התחלתי להרגיש גם את השינוי בעור הפנים שלי, העור החל להראות טוב יותר, קורן, חיוני, מוזן ופשוט בריא.

כאשה לאשה, אני יודעת בדיוק איך את אמורה להרגיש ולכן במיוחד בשבילך, דאגתי שכל מוצר יהיה מדויק.

 

קצת על תהליך הייצור: מאחורי כל מוצר יש המון מחשבה, על מנת לתת מענה גם לחיצוניות של העור וגם לשיקום ולשיפור מבפנים. כדי להבין זאת עליך לנסות ולהיווכח בעצמך בהרגשה הנפלאה.

המוצרים שרקחתי הם תוצר של תהליך ארוך שכלל בדיקות מרובות, שימוש במיצוי הצמחי, חקר, הרכבת נוסחאות, הוספת ויטמינים, מינרלים וחומרים טבעיים שידועים בתרומתם להזנת העור ועוד.

השמנים האתריים המצויים בתוך כל מוצר חודרים אל העור ובכך משמשים כמוליך ליתר החומרים המצויים במוצר. התוצאות המתקבלות הן עור מחודש, משוקם, רענן, חיוני ונעים. תוך ימים ספורים יחול שיפור נראה לעין ותוך כמה שבועות השיפור יהיה משמעותי יותר.
 
מבחינת המרקם דאגתי שהקרם ייספג מהר אך ייתן מספיק לחות, על מנת שהפנים לא יבריקו ויהיו חיוניות. את כל אלו מלווה לאורך כל היממה ניחוח נעים שתורם לתחושת נינוחות. כתוצאה מכך, נשים מעל גיל 40 שעושות שימוש במוצרים אלו, זוכות לשיקום העור ולהאטה בתהליכי הזדקנות העור.


המוצרים מרוכזים, עשירים ובריאים יותר מכל מה שאת מכירה עד היום: אין שימוש בחומרים החשודים כבעייתיים ומזיקים כגון נגזרות נפט, מסירי שומן, מקציפים או כל חומר כימי המזיק לעור ולגוף האדם. כמו כן המוצרים לא נוסו על בעלי חיים. התכשירים עדינים לשימוש, אפילו לאנשים רגישים מאוד.

מיכל עדי

שירות​ לקוחות

 

 

 

כתובת המשרדים:

בית סולתם, רחוב יהלום 1

אזור תעשיה  מושב ברקת

טלפון         050-2302006
 לניווט ב-Waze   לחצו כאן

 

UPS-Logo.png

© כל הזכויות שמורות למיכל עדי קוסמטיקה טבעית 2007-2019